اساس و پایه خدماتی که از ما دریافت می کنید بر ۳ رکن اساسی زیر استوار هستند:


۱٫ تمامِ آنچه انسان نیاز دارد، در درون خودش موجود است!


۲٫ هر ناراحتی و نگرانی، ریشه در گذشته ی ما دارد!


۳٫ اولین قدم در بهبود همه جانبه در زندگی، شناختِ خودمان است!

مشاوره (کوچینگ)
تلفنی

در هر نقطه ای از دنیا که هستید، از طریق تماس تلفنی، و یا تماس آنلاین بر بستر اپلیکیشن واتسپ و اسکایپ، می توانید مشاوره تلفنی خود را دریافت نمایید. در صورت تمایل، می توانید جلسات مشاوره تلفنی خود را به جلسات کوچینگ توسعه فردی ارتقاء داده و در طی یک دوره که در اولین جلسه مشاوره شما مشخص می گردد، تحول و توسعه فردی خود را آغاز کنید.

برای دریافت مشاوره تلفنی لطفا مراحل زیر را انجام دهید:

  1. واریز وجه ۸۹ هزار تومان از طریق لینک پرداخت آنلاین در ادامه
  2. چنانچه قصد پرداخت بصورت کارت به کارت دارید، وجه ۸۹ هزار تومان به شماره ملی کارت ۲۵۸۲-۸۹۲۸-۹۹۱۸-۶۰۳۷ و بنام احمدرضا زارعی واریز نموده؛ سپس ثبت اطلاعات خود به همراه شماره تراکنش در فرم متصل به دکمه ثبت اطلاعات برای پرداخت کارت به کارت
  3. زمان انجام مشاوره از طریق پیام کوتاه به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

مشاوره (کوچینگ)
حضوری

اگر ساکن شهر بندرعباس هستید، و یا می توانید برای دریافت مشاوره حضوری به این شهرستان مراجعه کنید؛ می توانید از امکانات ویژه دریافت مشاوره حضوری بهره مند باشید. در این نوع مشاوره، شما حداکثر ۱ ساعت می توانید از همراهی مشاور محترم، جناب آقای مهندس احمدرضا زارعی بهره مند گردید. هزینه مشاوره ۸۰ هزار تومان می باشد.

مراحل دریافت مشاوره حضوری:

  1. با شماره تماس ۳۳۶۷۱۸۲۹ تماس گرفته و وقت قبلی برای دریافت مشاوره دریافت نمایید.
  2. در موعد مقرر، به دفتر ما در بندرعباس واقع در آدرس و کروکی درج شده در پایین همین قسمت مراجعه فرمایید و مشاوره خود را دریافت نمایید.
  3. واریز وجه ۸۰ هزار تومان به صورت حضوری و در محل آموزشگاه عالی به عنوان حق مشاوره پرداخت گردد.

آدرس آموزشگاه عالی هرمزگان:
بندرعباس – چهار راه نخل ناخدا – به طرف ترمینال – ابتدای خیابان سنبل – مرکز دبیرستان غیر دولتی پسرانه عالی. شماره تماس: ۳۳۶۷۱۸۲۹

[contact-form-7 id=”363″ title=”فرم درخواست مشاوره”]

هدیه خود را دریافت کنید!با نام نویسی در خبرنامه، هدیه رایگان کتاب الکترونیکی “روانشناسی تاثیرگذاری” برای شما ارسال می گردد.

هدیه خود را دریافت کنید!با نام نویسی در خبرنامه، هدیه رایگان کتاب الکترونیکی “روانشناسی تاثیرگذاری” برای شما ارسال می گردد.

با ما در تماس باشید

تلفن: 07633671829آدرس: بندرعباس – چهار راه نخل ناخدا – به طرف ترمینال – ابتدای خیابان سنبل – مرکز دبیرستان غیر دولتی پسرانه عالی

موبایل، واتسپ و تلگرام: 09173690197پست الکترونیکی:admin [at] ZareiLearning [dot] ir

برای پشتیبانی از لایوهای ما

کلیک کنید

تمام حقوق این وبسایت محفوظ و بنام مهندس احمدرضا زارعی می باشد.