آغاز فعالیت صفحه “تاخت بزن” در اینستاگرام

آغاز فعالیت صفحه “تاخت بزن” در اینستاگرام

آغاز فعالیت صفحه “تاخت بزن” در اینستاگرام ahmadrz62

سلام دوستان عزیز.

 

تا به حال نگاهِ دقیقی به کمد لباسی، کتابخونه، جا لباسی، یا هر جایی در منزل که وسایلمون رو اونجا قرار میدیم، انداختین؟ متوجه شدین که درست مثل حافظه گوشی ها و کامپیوترهای ما، پُر از ابزار و وسایلی هست که نگهشون داشتیم به امید که شاید روزی ازشون استفاده کنیم؟

آیا وسیله، کالا، ابزار، بازی، پوشاک و هر چیز دیگری داری که دیگه ازش خسته شده باشی و دوست داشته باشی که جایگزینش کنی؟ اگه پاسخ شما بله هست، اینجا ۲ مطلب بوجود میاد:

  1. هزینه خرید محصول یا کالای جدید رو داری و کالای قبلی رو یا هنوز توی کمد نگه میداری، یا میندازی دور، یا میبخشی به کسی و بعد میری کالای جدید رو خریداری میکنی
  2. به هر دلیلی نمیخوای برای خرید کالای جدید هزینه ای خرج کنی! اما دلت هم میخواد که از شر این کالای قدیمی توی کمد خلاص بشی و یک محصول متفاوت تر داشته باشی. وسیله ای که واقعا بِهِش احتیاج داری.

 

تا به امروز، مجبور بودیم واسه هر چیزی که میخوایم حتما مبلغی بپردازیم. اما صفحه “تاخت بزن” ایده جدیدی داره که نیازی به حتی پرداخت ۱ ریال هم نیست!

 

شیوه کار به این صورت هست که تصویرِ کالای کاربران، به اضافه توضیحاتی راجع به کالا در صفحه “تاخت بزن” در اینستاگرام قرار میگیره. کاربران دیگه میان و محصولات رو مشاهده میکنن و اگه کالایی که میبینن رو می پسندن و میخوان، توی کامنت مینویسن که به ازای دریافت اون کالا، چه کالای دیگری حاضرن تاخت بزنن؛ یعنی حاضرن چه کالایی رو به شما بِدَن (مبادله کنن) تا کالای شما رو داشته باشن. شما هم اگر دوست داشتین میتونین موافقت کنین و کالاها رو عوض کنین! به همین راحتی!

امکان دیگری که هست اینه که فردی که کالای خودش رو در صفحه “تاخت بزن” معرفی میکنه، میتونه اعلام کنه که حاضره در قبال کالایی که معرفی می کنه، چه چیز دیگری دریافت کنه.

 

در هر صورت، در وضع کنونی اقتصاد و تورم، میشه گفت این سریع ترین، راحت ترنی روشی هست که بدون پرداخت هیچ نمونه هزینه ای ۲ هدف زیر رو دنبال میکنه:

  1. خلاص شدن از کالاهایی که دیگه بهشون احتیاج نداریم
  2. بدست آوردن کالاهایی که نیازشون دارم.

 

با ما در صفحه “تاخت بزن” همراه باشین: برای ورود به صفحه در اینستاگرام کلیک کنید

هدیه شما دوست عزیز!

روانشناسی اهرم های تاثیرگذاری از طریق فشار روانی

با ما در تماس باشید

تلفن: 07633671829
آدرس: بندرعباس – چهار راه نخل ناخدا – به طرف ترمینال – ابتدای خیابان سنبل – مرکز دبیرستان غیر دولتی پسرانه عالی

موبایل، واتسپ و تلگرام: 09173690197

پست الکترونیکی:
admin [at] ZareiLearning [dot] ir

برای پشتیبانی از لایوهای ما

کلیک کنید

تمام حقوق این وبسایت محفوظ و بنام مهندس احمدرضا زارعی می باشد.